• Aktualności

      • Zajęcia adaptacyjne

      • Serdecznie zapraszamy uczniów przyszłorocznych klas 0 i I na zajęcia adaptacyjne w dn. 11, 12 i 14 czerwca 2019r. 

       11 czerwca 2019r. (wtorek)

       12.45 - 13.40 - Zajęcia komputerowe; sala komputerowa; 

       13.40 – 14.35 – Taniec nowoczesny; sala nr 3

       14.35 - 15.20 – Pedagogika zabawy; aula szkoły

       12 czerwca 2019r. (środa)

       12.45 - 13.40 – Rytmika; sala nr 3

       13.40 – 14.35 – Język angielski na wesoło; sala nr 4

       14.35 - 15.20 – Lekcja odkryć; sala nr 4

       14 czerwca 2019r. (piątek)

       12.45 - 13.40 – plastyka i muzyka po angielsku; sala nr 4 

       13.40 – 14.35 – Kodowanie i latanie na magicznym dywanie; sala komputerowa 

       14.35 - 15.20 – Warsztat artystyczny; sala nr 1

       Prosimy o potwierdzenie obecności dziecka do 6 czerwca.

      • VI Wiosenny Koncert Charytatywny

      • Swoje talenty artystyczne prezentowały dziś dzieci, oklaskiwane przez swoich rodziców, rodzeństwo, dziadków. W powietrzu zaś unosiło się dobro. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane Fundacji Naszpikowani. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami  Wiosenny Koncert Charytatywny .

      • Wyróżnienie na Melopomenie

      • Aktorzy szkolnego teatru "Już gotowi" wzięli udział w Wojewódzkim Forum Teatrów Dziecięcych "Melpomena", zdobywając wyróżnienie! Gratulujemy!

      • Zielona szkoła klas 0 - III

      • Podczas wycieczki zwiedziliśmy Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie i Saloniki Hanki Bielickiej w ŁomżyPodczas spaceru uliczkami Łomży zwiedziliśmy Katedrę św. Michała Archanioła z 1526 roku, Bulwary łomżyńskie, zabytkowe Kamienne Schody, Muszlę Koncertową oraz Stary Rynek, Udało nam się nawet zastać na ławeczce Panią Bielicką. Zwiedziliśmy też Muzeum Przyrody w Drozdowie prezentujące przyrodę dolin rzek Narwi i Biebrzy. Uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych „Zabawa w tropicieli”. W Muzeum Północno – Mazowieckim w Łomży wzięliśmy udział w ciekawej lekcji muzealnej „Bawiąc uczyć, ucząc bawić” - „O jeleniu z łomżyńskiego herbu”. Obejrzeliśmy prezentację przygotowaną w oparciu o legendę „O jeleniu, który wskoczył do łomżyńskiego herbu” oraz malowaliśmy herb Łomży zgodnie z zasadami heraldycznymi.  Było wspaniale! Łomża i okolice.

      • Wenecja

      • Wspaniała wycieczka do Wenecji, w dniach 20 – 24 maja 2019r., stała się udziałem uczniów klas VIIa i VIIIa. Czas upłynął nam na zwiedzaniu niezwykle malowniczych uliczek wiodących do Piazza San Marco. Zwiedziliśmy Basilica di San Marco, obok Campanile di San Marco, z widokiem na Palazzo Ducale. Udało się nam skorzystać z transportu wodnego na Canale Grande. Przez kilka dni raczyliśmy się włoską kuchnią w ulubionej weneckiej restauracji. Weszliśmy na Most Westchnień (Ponte dei Sospiri) znajdujący się w pobliżu Piazza San Marco. Okazało się, że po drodze była nieplanowana kąpiel, łowienie krabów, a upalne słońce zamieniło nas w czerwone raczki. Weneckie Gondole i rejs Canale Grande, obok domu Marco Polo i ślicznych kamienic. Niezapomniane widoki, śpiewający Włosi i weneckie maski. Miasto oczarowało serca naszych dzieci. Wenecja.

      • „Hobbit” w białostockim Teatrze Dramatycznym

      • Uczniowie z klas IV - VI mieli ogromną przyjemność oglądać pierwszą europejską adaptacje sceniczną słynnego "Hobbita". Niezwykle kostiumy, akrobacje i magiczna muzyka pozwoliły nam poczuć smak prawdziwej przygody. Bo każdy z nas w głębi serca jest Hobbitem🤗

      • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik

      • Z przyjemnością i dumą przedstawiamy wyniki tegorocznej XII Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. 

       Klasa Ia

       Filip Bielawski - Nagroda główna

       Julia Kropiewnicka - Nagroda główna

       Krzysztof Milewski - Nagroda główna

       Olaf Medek – Nagroda

       Zuzanna Sasinowska - Nagroda

       Maciej Grabowski – Wyróżnienie

       Daniel Ostasz – Wyróżnienie

       Klasa IIa

       Grzegorz Milewski – Nagroda Główna

       Leisan Adamowicz – Nagroda

       Adrianna Łempicka – Nagroda

       Bartosz Szymala - Nagroda

       Ewelina Kulikowska – Wyróżnienie

       Hubert Roszkowski – Wyróżnienie

       Klasa IIIa

       Hanna Aleksiejuk – Nagroda główna

       Kacper Bykowski – Nagroda główna

       Julia Nitkiewicz - Nagroda

       Adrian Bober – Wyróżnienie

       Konrad Ostasz – Wyróżnienie

      • Majowa Zielona Szkoła klas Va i VIa

      • Uczniowie naszej szkoły spędzili czas w pięknej Bystrzycy Kłodzkiej, gdzie wzięli udział w programie Euroweek. Jest to międzynarodowyy program, który ma na celu rozwój zdolności intelektualnych, przywództwa, kreatywności, komunikacji oraz umiejętności interpersonalnych. Językiem do komunikacji jest głównie język angielski. Euroweek.

      • W świecie mitów greckich

      • Rozstrzygnięcie III Szkolnego Konkursu Mitologicznego "W świecie mitów greckich": I miejsce zajęli Klara Babicz i Tomasz Stobiński z kl. Va; II miejsce zajęła Weronika Samsel z kl. Va; III miejsce zajęły Joanna Białasz z kl. VIa i Hanna Marczak z kl. Va; Wyróżnienie zdobyła Roksana Markowska z kl. Va. Serdecznie gratulujemy!!! W świecie mitów greckich".

      • Wojewódzki Konkurs Recytatorski pt. „Poezja Marii Konopnickiej”

      • Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych klas I - III z województwa podlaskiego do udziału w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim pt. „Poezja Marii Konopnickiej”. Konkurs odbędzie się 29 maja 2019r. o godzinie 10.00 w auli Prywatnej Szkoły Podstawowej Informatyczno – Językowej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku.
       Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, Patronatem Książnicy Podlaskiej, Patronatem Teatru Dramatycznego oraz Patronatem Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Osobą odpowiedzialną za organizację Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego jest mgr Barbara Radomyska, wychowawczyni klasy IIIa.
       Dyrekcja Prywatnej Szkoły Podstawowej
       Informatyczno-Językowej
       z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku
       dr Agnieszka Iłendo-Milewska,
       Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
       mgr Barbara Radomyska

      • Konkurs

      • Rozstrzygnięcie Wielkanocnego Konkursu Plastycznego "Pisanki – wielkanocne malowanki”

       W konkursie I miejsce ex aequo zajęliMaja Pajewska i Oliwia Sidorowicz z kl. „0”, Maja Prokop i Zuzanna Sasinowska z kl. Ia, Hubert Roszkowski z kl. IIa, Kacper Bykowski, Filip Kackieło, Gabriel Mikołajuk z kl. IIIa. Serdecznie gratulujemy!!!  Konkurs .

      • Spotkanie autorskie

      • Przez ostatnie dwa dni towarzyszyły nam wspaniałe emocje związane ze spotkaniem autorskim z pisarką wierszy dla dzieci Panią Zofią Olek - Redlarską. Uczniowie klas 0 - III mieli możliwość wysłuchać twórczości Pani Zofii oraz zakupić książeczki z autografem pisarki. Spotkanie autorskie.

      • BRAWO BENJAMIN

      • Serdecznie gratulujemy Benjaminowi Stastny z kl. VIIa, który odebrał dziś Zaświadczenie o zdobyciu tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego podczas miejskiej uroczystości podsumowania wojewódzkich konkursów przedmiotowych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2018/2019. BRAWO BENJAMIN.

      • Centrum Symulacji Medycznej

      • 3 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć w Centrum Symulacji Medycznej w Białymstoku. Dowiedzieliśmy się gdzie i w jaki sposób przyszli lekarze uczą się ratować ludzkie zdrowie i życie. To była wspaniała lekcja praktyczna.Serdecznie dziękujemy Mamie Mai z Vb za umożliwienie nam tej przygody.:-) Centrum Symulacji Medycznej.

      • Zaświeciliśmy na niebiesko

      • Dnia 2 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Aby przybliżyć uczniom sposób patrzenia na świat osób z autyzmem Pani Magda i Pani Asia zaprezentowały fragment książki "Duże sprawy w małych głowach" oraz krótką prezentację. Przygotowane zadania miały na celu uświadomienie uczniom z jakimi trudnościami na co dzień borykają się dzieci dotknięte autyzmem. Uczniowie mogli doświadczyć takich trudności symulując zaburzenia zmysłów za pomocą wybranych akcesoriów. Na znak solidarności z osobami z autyzmem przyłączyliśmy się do akcji "Zaświeć się na niebiesko". Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.