• Nasze klasy

        • Klasa Ia

        • W klasie Ia uczy się 12 uczniów.

          Wychowawczyni: mgr Magdalena Makarczuk;

          Dziewczynki: Martyna, Lena, Aleksandra, Kornelia, Agnieszka, Julia, Weronika;

          Chłopcy: Maksymilian, Maksymilian , Wiktor, Dawid, Eryk .

           

        • Klasa Ib

        • Klasa Ib to 10 uczniów.

          Wychowawczyni mgr Magdalena Sztyruk;

          Dziewczynki: Antonina, Hanna, Ewelina, Martyna, Adrianna, Ekaterina, Sara;

          Chłopcy: Artur, Artur, Natan.

        • Klasa IIa

        • Wychowawca mgr Mirosława Ryś

          W klasie IIa jest 5 dziewczynek: Emilka, Kira, Maja, Laura, Jasmine i 7 chłopców: Aleksander, Bryan, Patryk, Antoni, Artur, Igor i Jasiek. 

           

        • Klasa IIIa

        • Wychowawczyni mgr Joanna Bielawska

          Dziewczynki: Rebeccah, Nona, Scarlett, Amulanga

          Chłopcy: Juliusz, Tycjan, Michał, Stefan

           

        • Klasa IVa

        • Wychowawca mgr Ewa Kotyńska

          Klasę IVa stanowią: Clara, Daniel, Filip, Gabryś, Julka, Maja, Maja, Marcin,  Mikołaj, Natalia, Olaf, Vanessa, Zosia, Zuzia.

        • Klasa VIa

        • Wychowawca mgr Wioleta Zapolska

          W klasie Pani Wioli jest 5 dziewczyn : Anastazja, Abigail, Julia, Hania, Ewa i 10 chłopaków: Adrian, Gabryś, Filip, Paweł, Kacper, Szymon, Konrad, Nikodem, Kosma, Alek

           

        • Klasa VIIa

        • Wychowawca mgr Edyta Jasińska 

          Klasę 7a stanowią: Oskar, Konrad, Dominik, Olaf,  Michał, Oliwier, Antosia, Krzyś, Malwinka, Zosia, Karolina, Błażej, Adrian, Viviene, Antoni, Mikołaj, Kacper

        • Klasa VIIIb

        • Wychowawca mgr Magdalena Olszewska

          Witamy w klasie 7B! Nasza klasa liczy 7 dziewcząt i 5 chłopców. Mamy trzy Julki, dwie Aleksandry, Anię, Berenikę i Maję, dwóch Filipów, Antoniego, Olafa i Mikołaja! 😀

        • Klasa VIIIa

        • Wychowawca mgr Joanna Wieremiejuk

          Wiola, Zuzia, Hania, Zosia, Pola, Weronika, Iza, Klara to dziewczynki z klasy VIIa, chłopcy to: Paweł, Filip, Tomek,Olek i Jasiek.