• Wydarzenia

• Bal karnawałowy

• Księżniczki, rycerze, superbohaterowie i wiele innych postaci bawiło się dziś  na wielkim balu przedszkolaków.

• Dzień Babci i Dziadka

• Wszystkim naszym ukochanym Babciom i wspaniałym Dziadkom składamy serdeczne życzenia zdrowia i pociech z wnuków!

Żyjcie nam 100 lat!

• Dzień kosmosu

• Układ Słoneczny -  Sówki już mnóstwo wiedzą na jego temat. Gwiazdy i rakiety to ciekawa sprawa. Może za kilkanaście lat ktoś z nas poleci w kosmos. Przecież marzenia się spełniają!

• Nasza Wigilia

• Wigilia i lepienie: miały być aniołki, a wyszły pierogi, pies, wulkan i meteoryt świąteczny 🎄🎅🏻⛄️🎁😁

• Jasełka

• 🐻🦉
          Misie i Sówki miały dziś przyjemność obejrzeć występ Jasełek w wykonaniu dzieci z naszej Szkoły Podstawowej 🥰
          Było pięknie!
        • Mikołajki

• Prezenty - zabawki i słodycze - to to co Misie i Sowy lubią najbardziej! Niech żyje św. Mikołaj!

• Andrzejki'2021

• Andrzejkowe wróżby to super zabawa. Już wiemy kto zostanie strażakiem, a kto wyjedzie wkrótce w ciekawą podróż. Nasze tradycje dają wiele radości i przysparzają niezwykłych emocji.

• Dzień misia

• 25 listopada to święto wszystkich misiów.

Uwielbiają je mali i starsi, są towarzyszami w dzień i pomogą usnąć spokojnie wieczorem. Dziś przedszkolaki rozmawiały o tym jak bardzo lubią swoje miśki.

• Dzień Tolerancji

• "Tolerancja" - trudne słowo!

Dużo łatwiej pamiętać, by być dla siebie miłym i życzliwym, by dzielić się uśmiechem i zabawkami, by serdecznie odnosić się do każdego.

• Wielkie Święto

• Przed 11 listopada wszystkie dzieci pilnie pracowały, żeby przygotować świąteczne dekoracje w celu uczczenia Narodowego Święta Niepodległości.

• Nagłówek

• 7 listopada odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Wszystkie dzieci obiecały, że będą zgodnie się bawić i pilnie pracować. To była bardzo wesoła uroczystość.

• Zbiórka

• Wszyscy doskonale wiedzą, że przedszkolaki to wielcy przyjaciele wszystkich zwierząt. Sukcesem zakończyła się dzięki temu zbiórka karmy dla Schroniska dla psów i Fundacji Kotkowo. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

• Spotkanie z Policjantem

• 2 listopada odwiedziły nas Panie Policjantki. Opowiedziały nam na czym polega ich praca i przypomniały jak ważne są zasady bezpieczeństwa.

• Dzień dyni

• Przedszkolaki bawiły się dziś w dyniowe przebieranki. Pląsy przy muzyce i prace plastyczne przyczyniły się do ciekawie spędzonego czasu.

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• 20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Byłu konkursy, zabawy, gry na Magicznym Dywanie. Na koniec wszystkie przedszkolaki dostały pamiątkowe medale dla Super Przedszkolaka:)

• W Podlaskim Muzeum Wsi

• 16 września 2021 dwie grupy przedszkolne, czyli Teddy Bears i Happy Owls pojechały na wycieczkę do Podlaskiego Muzeum Wsi. Oglądaliśmy tam dawne narzędzia rolnicze, wielkie kosze do przechowywania zboża oraz domy sprzed 60 i 200 lat. Było fantastycznie, pogoda dopisała, a na wiosnę znów tam pojedziemy, na zajęcia z ptakami drapieżnymi:)

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu wszystko w przedszkolu było w kropki:) Zabawa była przednia:)

• Zakończenie roku przedszkolnego

• 24 czerwa 2021r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W tym uroczystym dniu wszystkie dzieci recytowały wierszyk oraz śpiewały piosenki. Po występach dzieci otrzymały dyplomy i upominki wręczone przez Panią Dyrektor.

• Dzień Wiosny

• 22 marca był długo wyczekiwanym dniem. Po mroźnej, śnieżnej zimie nadszedł czas na przywitanie Pani Wiosny! Przedszkolaki, ubrane na zielono, dekorowały swoje sale wiosennymi motywami oraz wybrały się na spacer w poszukiwaniu zwiastunów wiosny. Teddy Bears wykonały słomkowe tulipany, a Happy Owls wysiały nasiona kwiatów w doniczkach. Sale przedszkolne zyskały nowe, radosne oblicze, a przedszkolaki wiosenną energię do nauki i zabawy.

• Walentynki

• 15 lutego 2021 roku był dla naszych przedszkolaków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć.  Dzień św. Walentego w grupie Misiów z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń.

• Bal karnawałowy

• Pokaz karnawałowej mody, taniec z balonami, konkursy i pląsy towarzyszyły dziś przedszkolakom przez cały dzień. Piękne księżniczki, piraci, rycerze i superbohaerowie bawili się wesoło i zgodnie.

• Dzień Kubusia Puchatka

• To była prawdziwa niespodzianka. Gość specjalny z wizytą w grupie Happy Owls! 18 stycznia to Dzień Kubusia Puchatka. 🐻🍯🧸

• Mikołajki

• Dzisiaj w przedszkolu pojawił się Mikołaj.🎅Zarówno ten na papierze, jak i prawdziwy. Było bardzo dużo emocji i wrażeń. Pluszowe Misie były bardzo grzeczne i Mikołaj każdemu wręczył prezent!🎁🎄😊

• Andrzejki

• Zwyczaj wróżenia w wieczór andrzejkowy znany jest od bardzo dawna. Pamiętajmy jednak, że wróżba to zabawa i nie należy traktować jej poważnie.  W każdej grupie przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Było wesoło i magicznie.

• Dzień Języków

• Nie mogło być inaczej. Europejski Dzień Języków świętowaliśmy hucznie w Prywatnym Przedszkolu Językowym Happy Kids. Trzeba bowiem pamiętać, że nasze przedszkole jest placówką przedszkolną uczącą dzieci języka angielskiego. Nazwa naszego przedszkola zobowiązuje.

• Dzień tolerancji

• Obchody dzisiejszego święta miały na celu kształtowanie u dzieci prawidłowych postaw społecznych, a w szczególności akceptacji odmienności innych, poszanowania cudzej godności i uwrażliwienia na uczucia innych.