• Podczas wakacji sekretariat szkoły czynny będzie w godzinach 09.00 - 12.00.

Zapraszamy!

• Na nowy rok szkolny

• Wyprawka ucznia klasy I

Piórnik (sprawdzony każdego dnia!)

Ołówek x 2szt.  Długopis niebieski x2szt.

Kredki ołówkowe Temperówka

Linijka Nożyczki Mazaki

Klej w sztyfcie do papieru x2szt.

Gumka do ścierania

2. Zeszyty

16 kartkowy w 3 linie kolorowe  x3

16 kartkowy  w kratkę x3

Zeszyt do kontaktu z Rodzicami

3. Materiały plastyczne

Farby plakatowe     Farby akrylowe (zestaw ) Kubek Pędzle Gąbki do malowania

Mazak czarny permanentny

Pastele suche i olejne, flamastry, plastelina

Blok rysunkowy biały A4 x 2szt. i kolorowy x2szt.

Blok rysunkowy biały A3 x 1szt i kolorowy x1szt.

Blok techniczny biały A4 2szt. i kolorowy 2 szt. i czarny 1szt.

Blok techniczny A3 biały 1 szt. i kolorowy 1szt.

Klej wikol  Taśma klejąca

Talerzyki, najlepiej białe i kubeczki papierowe (zestawy ok. 6szt)

Materiały kreatywne (oczka, pompony, druciki, naklejki itp.)

Ryza papieru ksero

4. Strój na zajęcia ruchowe: granatowe spodenki lub spodnie dresowe, biała koszulka (podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka)

• Zielona szkoła

• Wspaniała przygoda uczniów klasy 1a. Aktywność, Radość, Przyjaźń, wymarzona pogoda!!! Czego chcieć więcej?

• Teatr Szkolny

• Klasa 2b w spektaklu "Bleee", pod kierunkiem Pani Magdaleny Sztyruk, rozbawiła w tym tygodniu publiczność szkolną, przedszkolną i Rodziców.

Spektakl opowiadał historię stawonogów-wyrzutków zamkniętych na oddalonej od centrum miasta pętli autobusowej. Wśród bohaterów podziwialiśmy osę pozbawioną żądła, pająka, dwa niezbyt czyste karaluchy oraz poczwarkę w rozmiarze plus size – wszystkich obdarzonych niewielką wiarą w siebie i odsuniętych przez społeczność. Do grupy dołączył Paź Królowej - rewolucjonista, skazany za niewiarę w Królową. Był też Ble... Kto nie widział co było dalej, niech żałuje! Gratulujemy wspaniałego występu!

• Teatr w szkole

• Premiera "Zemsty" w wykonaniu klasy VIIa. Gratulujemy naszym aktorom rewelacyjnego występu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spektaklu. Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Wasiluk za przygotowanie.

• Wakacje tuż... tuż...

• Dnia 23 czerwca 2023 r. serdecznie zapraszamy Uczniów i Rodziców na uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego według harmonogramu:

godzina 9.30 - klasy 7a i  8a

godzina 11.00 - klasy 4a i 5a

godzina 12.00 - klasy 2a, 2b, 3a

godzina 13.30 - klasy 1a i 1b

• Warsztaty dziennikarskie

• Uczniowie kl. 5a uczestniczyli dziś w nagraniu audycji na temat uzależnienia dzieci i młodzieży od smartfonów. Podczas realizacji nagrania mieli okazję przyjrzeć się pracy w studiu nagrań, zgłębić tajniki pracy dziennikarskiej, w tym pracy realizatorów i kamerzystów. Było to ciekawe doświadczenie, w którym uczniowie mogli spełnić się twórczo, a przy tym dobrze się bawić i integrować.

• Serdecznie zapraszamy Rodziców naszych przyszłorocznych klas pierwszych. 20 czerwca o godzinie 16.30 czekamy na Was w auli szkoły. Na zebraniu przekazane zostaną najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania naszej szkoły w roku szkolnym 2023/2024.

• Brawo!!!

• Przedstawiamy kolejne sukcesy naszych uczniów. Oto wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX

Tycjan Kowalczyk kl. 4a - laureat (100%)

Karolina Brzozowska kl. 7a - bardzo dobry wynik (88%)

Kaya Polak kl 7a - bardzo dobry wynik (83%)

Julia Nitkiewicz kl. 7a - dobry wynik (81%)

Karol Jasiński kl. 8a - dobry wynik (79%)

Olaf Walaszczyk kl.8a - dobry wynik (78%)

• Uwaga czytelnicy

• Wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogli doczekać się następnego numeru Gazetki Szkolnej! Już jest!

A w numerze można znaleźć wyniki konkursów, komiksy i suchary oraz garść niezwykle ciekawych artykułów.

Pobierajcie i czytajcie!

• Czas podróży

• Gdynię i Sopot wzięli na cel uczniowie najstarszych klas.

Wyjazd integracyjny jest okazją do zacieśniania więzi i budowania wspomnień. Bawcie się dobrze!

• Czekamy na Was!

• Zajęcia adaptacyjne za nami. Było mnóstwo zabawy, nauki i tańca. Królowały siguma, chusta animacyjna i magczina podłoga.

Jeszcze tylko wakacje i widzimy się w Pierwszej Klasie!!!

Będziemy czekać i tęsknić