• Uwaga! Rodzice!

• Szanowni Państwo,

Przypominam, iż w związku z tym, iż nasza szkoła przystąpiła do programu mLegitymacja uczniowie naszej szkoły mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji.

Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona. Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji.

W załączniku zamieszczamy także komunikat wraz z krótką instrukcją korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji.

Wszystkie pytania związane z mLegitymacjami proszę kierować do Dyrektora Szkoły.

Pozostaję do dyspozycji

Agnieszka Iłendo-Milewska

Email: agnieszka.ilendo@psp.bialystok.pl

dr Agnieszka Iłendo-Milewska

• Wycieczka klas I - III

• Wspaniała wyprawa do Czarnej Wsi Kościelnej do gospodarstwa Państwa Ani i Marka Sienkiewiczów. Kapusta ukiszona, garnki ulepione, dzieci wybiegane.

• Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

• Ślubowanie i Pasowanie klas pierwszych

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022 oraz Ślubowanie i Pasowanie naszych nowych uczniów z kl. Ia i Ib. Witamy w naszym gronie i życzymy samych sukcesów, wielu przyjaciół i codziennych radości podczas wspólnej zabawy i nauki!

• Geatulacje!

• Medale „Diligentiae – za pilność” z rąk prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego otrzymało dziś 88 uczniów i 88 nauczycieli, wśród nich nasz Uczeń - Krzysztof Małkowski z kl. VIIa i nasza Nauczycielka - Pani Olga Klim.

Rozpiera nas duma, bo Medale, które dziś otrzymali są symbolem etosu uczciwej i rzetelnej pracy, dążenia do zdobywania wiedzy i wszechstronnego rozwoju. Serdecznie gratulujemy!