• Uwaga! Konkurs ekologiczny!

• Co roku 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Jest to największe ekologiczne święto, obchodzone od 1970 r. na całym świecie, obecnie w 192 krajach. Wszelkie działania podejmowane w tym dniu mają przyczynić się do zwiększenia świadomości wpływu, jaki wywieramy na środowisko i co można z nim zrobić.

Zapraszamy uczniów klas I - III naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym pod hasłem „Ziemię lecz, taka mała rzecz”.

Każdy uczestnik może wykonać maksymalnie 1 pracę konkursową:

• pracę plastyczną - płaską formatu A3 lub A4, wykonaną dowolną techniką;
              • pracę techniczną - przestrzenną z wykorzystaniem materiałów z recyklingu;
              • pracę literacką – wiersz.

Prace muszą nawiązywać do tematu konkursu.

Jeżeli wrócimy do szkoły od 19 kwietnia, prace przynosimy w tym dniu do szkoły. Jeżeli nie będzie takiej możliwości, wykonaną pracę  należy sfotografować i przesłać zdjęcia do swojego wychowawcy do dnia 21.04.2021 r.

Z  NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA WASZE PRACE,

A NA WAS CZEKAJĄ NAGRODY!

• Gratulujemy wspaniałych wyników!

• Z przyjemnością prezentujemy wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z języka angielskiego, w której wzięli udział uczniowie klas: 4a, 5a, 7b. Olimpiada odbyła się w formie zdalnej, w lutym 2021

Kl. 4a, laureaci:

Alisa Bahdanovich – miejsce 5

Bartosz Szymala – miejsce 9

Kl. 5a, laureaci:

Alek Bogdanowicz - miejsce 5

Hanna Aleksiejuk - miejsce 5

Nikodem Kowalewicz – miejsce 5

Paweł Frankowski – miejsce 7

Kamila Korzeniowska – miejsce 9

Kl. 7b, laureaci:

Julia Borowik – miejsce 7

Julia Kuźmiuk – miejsce 9

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom za udział, zaangażowanie i chęć pogłębiania wiedzy w warunkach edukacji zdalnej. Gratuluję sukcesów laureatom.

Zapraszam serdecznie na kolejne edycje!

mgr Wioleta Zapolska