• Podczas ferii zimowych, w dniach 23 stycznia - 3 lutego 2023 r. sekretariat szkoły czynny jest w godzinach:

pon. - czw. 8.00 - 13.00

pt - 8.00 - 12.00.

• Czas na BAL!!!

• Tegoroczny Bal Karnawałowy prowadzili animatorzy z Bajkoland Mobilny. Elf i Elfka zaproponowali tańce, konkursy, zamykanie w bańce mydlanej, zakręcane balony i wiele innych atrakcji. Mogliśmy podziwiać plejadę wróżek i czarownic, bohaterów fikcyjnych i mundurowych, piłkarzy i westernowych postaci. Było słodko i kolorowo z powodu pysznego poczęstunku i ciekawych dekoracji.

• Jasełka'2022

• 16 grudnia mieliśmy okazję przeżywać wspólnie historię o Bożym Narodzeniu. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie oraz królowie  Nasi artyści wykonywali piękne układy taneczno-ruchowe. Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców.

• Szanowni Rodzice,

przypominamy o najważniejszych datach

związanych z organizacją roku szkolnego

dotyczących zakończenia I semestru

1. Poinformowanie rodziców uczniów o przewidywanych ocenach śródrocznych i ocenie z zachowania do 12.12.2022 r. Wykaz propozycji ocen powinien być podpisany przez Rodzica.

2. Szkolne Jasełka  16.12.2022 r. godz. 15:30 aula szkoły

3. Zimowa przerwa świąteczna 23.12.2022 r. -31.12.2022 r.

4. Trzech króli - dzień wolny od zajęć dydaktycznych, 06.01.2023 r.

5. Wystawienie ocen semestralnych / ocen opisowych, do 12.01.2023 r.

6. RP – klasyfikacyjna / plenarna, 17.01.2023 r.

7. Ferie zimowe, 23.01.2022 r. - 05.02.2023 r.

• Konkurs! Konkurs!

• Rozstrzygnięcie konkursu kolęd i pastorałek:

Miejsce I ex aequo:

Artur Adamski

Laura Dworzak

Miejsce II:

Maja Sokólska

Wyróżnienie:

Julia Marczak

Agnieszka Marcińczyk

Gratulujemy!

• Mikołajki

• Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń. Dzieci odwiedził Święty Mikołaj, który wręczył prezenty. Odbyła się również sesja świąteczna oraz konkurs kolęd i pastorałek.

• Andrzejki

• Andrzejkowe zabawy przygotowali w tym roku uczniowie klas 3 - 8. Wróżbici, jasnowidze i Cyganki starali się wejrzeć w przyszłość odwiedzających gości. Radość i ogromne emocje towarzyszyły wszystkim.

• Dzień Misia

• W 2022 roku obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia przypadły na piątek. Uczniowie klas I - III przyszli tego dnia do szkoły w towarzystwie swoich ukochanych maskotek.  Każdy mógł opowiedzieć o swoim ulubieńcu.

• 94 urodziny Myszki Miki

• 18 listopada na całym świecie obchodzony jest dzień Myszki Miki, najbardziej rozpoznawalnej postaci Disneya. Do życzeń i zabawy dołączyli dziś wielbiciele z klas I - III.

• Narodowe Święto Niepodległości

• 10 listopada obchodziliśmy wspólnie Narodowe Święto Niepodległości. O godzinie 11.11 odśpiewaliśmy Hymn Polski. Po południu odbyła się uroczysta Akademia podczas której śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, klasy młodsze zaprezentowały się w patriotycznym układzie muzyczno - tanecznym, obejrzeliśmy prezentację o najważniejszych wydarzeniach historycznych.

• Zaduszki

• Zatrzymaj się. Wspomnij. Pochyl głowę

Uczniowie klasy 5a i 7a wybrali się dziś z wychowawczyniami na cmentarz wojskowy. Na grobach poległych bohaterów wojennych pozostawili symboliczne światełka.

Dowód pamięci, dowód podziwu. Zatrzymali się. Wspomnieli. Pochylili głowy