• Jasełka'21

• 15 grudnia uczniowie klas I - III wystąpili w pięknym przedstawieniu taneczno - muzycznym pod kierunkiem Pani Joanny Bielawskiej i Pani Magdaleny Makarczuk. Scenografia: Pani Magdalena Sztyruk.

• Uwaga! Konkurs!

• 7 grudnia 2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastycznego „Anioł Bożonarodzeniowy”. Na konkurs napłynęło ponad 30 prac z różnych placówek edukacyjnych naszego miasta.

Miło nam poinformować, że Jury w składzie: E. Sorkowska, M. Makarczuk, J. Bielawska, wybrało 4 nagrody główne ex aequo:

Artur Adamski – Prywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno – Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku;

Anita Malinowska – Szkoła Podstawowa nr 45 w Białymstoku;

Maja Sokólska - Prywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno – Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku;

Lena Tyborowska – Szkoła Podstawowa nr 45 w Białymstoku.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

Kornelia Bielach – Szkoła Podstawowa nr 38 im. Wiesława Kazaneckiego w Białymstoku;

Igor Halicki – Szkoła Podstawowa nr 10  w Białymstoku;

Julia Krzewska – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Białymstoku.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i ich opiekunom.

O odbiorze nagród i dyplomów poinformujemy wkrótce.

• "Paczuszka dla Maluszka"

• Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznej zbiórce na rzecz potrzebujących dzieci "Paczuszka dla Maluszka". Należy wziąć bombkę z choinki, gdzie są wypisane artykuły pierwszej potrzeby i dostarczyć paczkę pod choinkę, która stoi na półpiętrze w naszej szkole. Akcja trwa od 1 do 21.12 2021. Wszystkie dary zostaną przekazane Fundacji "Pomóż Im" na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi i hospicjum w Białymstoku. Dziękujemy Nadleśnictwu Czarna Białostocka za piękne drzewko.

Szkolni organizatorzy klasa 8a z wychowawcą