• Uwaga!!!

• Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola. Od dnia 18 listopada mamy jedno wolne miejsce w grupie 3 - 4 latków lub 5 -6 latków.

• Ślubowanie'2020

• Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wyjątkowych sukcesów edukacyjnych i samych radosnych chwil w naszej szkole.

• Stosownie do Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2017 r. poz. 1603) Dyrektor Szkoły informuje, że 2 listopada 2020 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, lekcje stacjonarne oraz online nie odbędą się. Informuję, że sekretariat Szkoły jest w tym dniu nieczynny.                                                Agnieszka Iłendo-Milewska, dyrektor szkoły

• Gratulujemy!

• Nasz nowy trener karate, Pan Mirosław Ejsmont, jest świetnym nauczycielem.Jego wychowankowie zdobywają wysokie pozycje na turniejach w Polsce np.:

X Turniej Karate Kyokushin - Ciechanów 10.10.2020r.

Aleksandra Ostrowska - I m-ce w Kumite do lat 6

Weronika Chmielewska - III m-ce w Kumite do lat 13

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Kyokushin - Łabuńki 17.10.2020r.

Weronika Chmielewska - III m-ce w kat. Kumite +50kg do lat 13.

Ćwiczmy wytrwale, wkrótce i w naszym gronie pojawią się mistrzowie!!!

• Dzień Nauczyciela

• Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić,

aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić,

który gdy dorośnie, dopiero zrozumie,

jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.

Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim pracownikom szkoły życzymy dużo szczęści i radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów. Niech wam sprzyja los w tej niełatwej pracy.

• W dniu 15 października 2020 r. sekretariat pracuje w godzinach 8.00 - 13.00.

W piątek 16 października sekretariat będzie nieczynny.

• Gratulujemy Asi!!!

• Dnia 28.09.2020 r. Joanna Białasz, uczennica kl. VIII A otrzymała tytuł laureata za zajęcie III miejsca w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni" w kategorii szkół podstawowych, praca multimedialna. Organizatorami konkursu są Fundacja im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie, Związek Żołnierzy NSZ. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy i Ministra Edukacji Narodowej.

Serdecznie gratulujemy!

• Dzień Chłopaka'2020

• Dziś w szkole bardzo sympatyczne święto - Dzień Chłopaka.Dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów super krawaty!!! Chłopcy otrzymali również małe podarunki.

• Posprzątaliśmy świat!

• Akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020 r.” odbywa się po raz 27, tym razem pod hasłem „Rezygnuję, Redukuję, Segreguję”

Nasi uczniowie pięknie posprzątali dziś teren wokół szkoły. Wzięli też udział w międzyklasowym konkursie segregowania śmieci.

• Gratulacje!

• Wyróżnienie „Diligentiae – za pilność” w formie okolicznościowego medalu i certyfikatu przyznawane jest przez prezydenta Miasta Białegostoku co roku, a wręczane podczas uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego. Medale są nagrodą za uczciwą i rzetelną pracę, dążenie do zdobywania wiedzy i wszechstronnego rozwoju. Medal ustanowiony został w 1767 roku przez króla Stanisława Augusta i nadawany był wychowankom Korpusu Kadetów w Warszawie (Akademii Szlacheckiego Korpusu Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej) jako zaszczytne wyróżnienie za pilność w nauce. Tegoroczną nagrodę otrzymali Damir Fursevich i mgr Joanna Wieremiejuk. Gratulujemy!!!

• Pierwszy dzień w przedszkolu

• Na dobry początek. Zajęcia z psychologii. Grupa 5-6 - latków "Nasze przedszkole", 3-4-latki "Tworzymy wspólną budowlę przedszkola" ...od wspólnoty wszystko się przecież zaczyna :-)

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

• „Nauka jest podróżą, która trwa całe życie”

1 września te słowa brzmią wyjątkowo, zwłaszcza w tym trudnym roku, który przed nami. Cieszymy się, że w tę wspaniałą podróż ruszamy znów razem. Życzymy Uczniom i Nauczycielom wspaniałej przygody uwieńczonej falą sukcesów. Szczególnie ciepło witamy Pierwszaki i wszystkich nowych Uczniów.

• Serdecznie zapraszamy!

• 1 września tuż, tuż...

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Poniżej przedstawiamy organizację i przebieg uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.

Edukacja wczesnoszkolna

Rodzice wraz z dziećmi spotykają się z wychowawcą przy placu zabaw. Spotkanie będzie miało miejsce na podwórku, za szkołą.

9:00 klasa III A

10:00 klasa II A

11:00 klasa I A

Klasy IV-VIIII

Wychowawca odbiera dzieci z boiska, przyprowadza na spotkanie w sali. Rodziców prosimy o poczekanie na pociechy na zewnątrz szkoły. Wychowawca przygotuje Państwu dokumentację i przekaże ją dziecku w "koszulce" lub Rodzicowi podczas odbierania dzieci.

9:00 klasa IV A

9:30 klasa V A

10:00 klasa VI A

10:30 klasa VII A

11:00 klasa VII B

12:00 klasa VIII A

Dzieci, nauczyciele i Rodzice zachowują ogólnie przyjęte zasady bezpieczeństwa GIS, MZ, MEN.

Dyrekcja i wychowawcy klas pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami swoich prywatnych telefonów.

dr Agnieszka Iłendo-Milewska