• Rekrutacja trwa!

• Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły i Przedszkola. Trwają zapisy na rok szkolny 2022/2023. Tylko tu znajdziecie opiekę oraz edukację na najwyższym poziomie, nowoczesne technologie i wspaniałą kadrę pedagogiczną. Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na spotkanie.

tel. 575 914 500           e-mail : sekretariat@psp.bialystok.pl

• Zpraszamy do Prywatnego Przedszkola Językowego "Happy Kids", psiadamy jedno wolne miejsce! Dołącz do nas!

• Jasełka'21

• 15 grudnia uczniowie klas I - III wystąpili w pięknym przedstawieniu taneczno - muzycznym pod kierunkiem Pani Joanny Bielawskiej i Pani Magdaleny Makarczuk. Scenografia: Pani Magdalena Sztyruk.

• Uwaga! Konkurs!

• 7 grudnia 2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastycznego „Anioł Bożonarodzeniowy”. Na konkurs napłynęło ponad 30 prac z różnych placówek edukacyjnych naszego miasta.

Miło nam poinformować, że Jury w składzie: E. Sorkowska, M. Makarczuk, J. Bielawska, wybrało 4 nagrody główne ex aequo:

Artur Adamski – Prywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno – Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku;

Anita Malinowska – Szkoła Podstawowa nr 45 w Białymstoku;

Maja Sokólska - Prywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno – Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku;

Lena Tyborowska – Szkoła Podstawowa nr 45 w Białymstoku.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

Kornelia Bielach – Szkoła Podstawowa nr 38 im. Wiesława Kazaneckiego w Białymstoku;

Igor Halicki – Szkoła Podstawowa nr 10  w Białymstoku;

Julia Krzewska – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Białymstoku.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i ich opiekunom.

O odbiorze nagród i dyplomów poinformujemy wkrótce.

• "Paczuszka dla Maluszka"

• Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznej zbiórce na rzecz potrzebujących dzieci "Paczuszka dla Maluszka". Należy wziąć bombkę z choinki, gdzie są wypisane artykuły pierwszej potrzeby i dostarczyć paczkę pod choinkę, która stoi na półpiętrze w naszej szkole. Akcja trwa od 1 do 21.12 2021. Wszystkie dary zostaną przekazane Fundacji "Pomóż Im" na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi i hospicjum w Białymstoku. Dziękujemy Nadleśnictwu Czarna Białostocka za piękne drzewko.

Szkolni organizatorzy klasa 8a z wychowawcą

• Zabawy andrzejkowe

• Andrzejki w klasach I-III przyniosły dziś wiele emocji. Uczniowie zgłębiali tajniki wróżb i zwyczajów andrzejkowych. Dzieci z klas IIa i IIIa przygotowały wspaniałe zabawy dla uczniów z klas pierwszych.

Było lanie wosku, panny i kawalerowie sprawdzali kto pierwszy się ożeni lub wyjdzie za mąż. Sprawdzaliśmy jakie zawody będziemy wykonywać w przyszłości. Wszyscy się świetnie bawili.

• Konkurs! Konkurs!

• Z przyjemnością prezentujemy wyniki konkursu plastycznego pod hasłem: "Prawa Dziecka".

I miejsce - Adrian Gruszewski - 7a

I miejsce - Natalia Gruszewska - 4a

II miejsce Kacper Bykowski - 6a

III - Ewa Kropiewnicka - 6a

Wyróżnienia :

Filip Bielawski

Nikodem Kowalewicz

Kosma Prokopiuk

Serdecznie gratulujemy!

• Mistrzowie czytania

• 17 października odbył się szkolny konkurs pt. "Mistrz pięknego czytania". Przedstawiamy wyniki:

I miejsce w kl. I a zajęli Wiktor Augustynowicz i Martyna Charkiewicz

I miejsce w kl. I b zajęła Adriana Lisowska

I miejsce w kl. II a zajął Igor Andruszkiewicz

I miejsce w kl. III a zajął Tycjan Kowalczyk

II miejsce Patryk Keller i Scarlett Rabe

Wyróżnienia: Ekaterina Pilatova, Evelina Kent, Bryan Zdrodowski de Jesus, Stefan Zaorski, Nona Mitsiahina, Rebeccah Zdrodowska de Jesus, Uladzimir Mikhailiuk.

Serdecznie gratulujemy!

• About our school..

• "This school is great. Tell your friends to come through the gate!"

Zapraszamy do zapoznania się z anglojęzycznymi wierszami uczniów klasy 4a i 6a. Dotyczą one naszej szkoły, z okazji tegorocznych obchodów 10lecia.

• Fotografia szkolna

• We wtorek 16 listopada 2021 r. będą wykonywane zdjęcia. prosimy o zapoznanie się z ofertą firmy Mawi w szkole lub na https://www.mawi.pl/fotografia/informacja/id/5#prettyPhoto.

•  W piątek 12 listopada 2021 r. sekretariat będzie nieczynny. Zapraszamy w poniedziałek.