• Jasełka klas IV - VIII

• Pełne ciepła i nadziei spotkania klas IV - VIII. Piękne przedstawienie, wspólne kolędowanie, prezentacje zwyczajów świątecznych na świecie, życzenia... Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami 🎅🏻👼🏻🎄

• Mikołajki

• Wszyscy uwielbiają mikołajki! W żadnej klasie nie zabrakło dziś prezentów i samego Mikołaja. Uczniowie i nauczyciele bardzo ucieszyli się z podarków. Ciekawe tylko, gdzie był pan Marcin???

• Śniadanie daje moc

• Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Dlatego tak ważne jest zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. Dlatego dziś - 8 listopada, wspólnie ze szkołami z całej Polski, obchodziliśmy „Dzień Śniadanie Daje Moc”. Zdrowe pyszności, przygotowane przez naszych Rodziców, szybko znikały ze stołów. Okazało się, że nikt nie tęsknił za cukierkami i chipsami. MOŻNA? MOŻNA!!!