• Gratulacje!

• Z dumą informujemy, że z Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych uczniowie klasy VIIIa uzyskali następujące wyniki: Język Angielski:

Karolina Brzozowska - tytuł laureata, Julia Nitkiewicz - tytuł laureata, Kaya Polak - tytuł laureata, Alek Bogdanowicz - finalista.

Matematyka: Hanna Aleksiejuk - tytuł laureata.

Serdecznie gratulujemy!​​​​​​

Tytuł laureata zwalnia z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu. Zwolnienie jest równoznaczne z uzyskaniem z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu najwyższego wyniku. Laureat ma także pierwszeństwo przyjęcia do szkół ponadpodstawowych.

• WALENTYNKI

• 14 lutego nasza szkoła ubrała się w kolor czerwony i wypełniła serduszkami - symbolami miłości. Uczniowie wzięli też udział w akcji "Poczta Walentynkowa dla Pacjentów Białostockiego Centrum Onkologii" - własnoręcznie wykonali kartki i przekazali życzenia od serca. Była również poczta walentynkowa i sesja zdjęciowa.

• Dzień pizzy

• Dzisiejszy dzień był spełnieniem marzeń wszystkich pizzożerców! Było smacznie i wesoło. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się między innymi gdzie powstał pierwszy placek zwany pizzą i który kraj zjada najwięcej pizzy.  Wiemy już, że najpopularniejszym rodzajem serowego smakołyku jest Margherita i właśnie tę pizzę dziś degustowaliśmy!

• 8a na wagarach

• Klasa 8 doświadczała iluzji. Bardzo ciekawie spędzony czas wśród złudzeń optycznych. Byliśmy też w II LO gdzie oprowadzała nas Pani z-ca dyr. Marta Lipska. Spędziliśmy tam trochę czasu też w strefie relaksu. Udaliśmy się w dalszą podróż. Dowodzenie przejął gospodarz klasy zarządzając przejazd trasą widokową do galerii Jurowieckiej na wspólny posiłek i czas wolny. Spontanicznie sumarycznie.

• Warsztaty filmowe

• Udział uczniów klasy 6a w warsztatach filmowych w Książnicy Podlaskiej.To już kolejne zajęcia z techniki filmowej.Tym razem uczniowie oswajali się z warsztatem filmowca, obsługą sprzętu i technikami filmowymi.

• Wiersze z szuflady

• Z przyjemnością informujemy, że Nikodem Kowalewicz z 8a został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Literackiego za napisanie wiersza pt. "Wołanie o pokój". W piątek 12 stycznia odbyła się gala podsumowującej on- line, podczas której Nikodem przeczytał swój wiersz. Uczestniczył w niej wraz z klasą.

• Bal Karnawałowy

• W karnawale w naszej szkole huczne bale!

Animacje #bajkolandmobilny

Na balu można było spotkać superbohaterów, Wednesday, księżniczki, kowbojów, sportowców, czarodziejów, cały zwierzyniec, pracowników Biedronki i Dinozaura.

• Konkurs Zimowej Poezji

• I miejsce Oliwka kl. II a

II miejsce Hania kl. III b

III miejsce Lenka kl. III a

Martynka i Pola kl. II a

Martynka kl. III b

Wyróżnienia:

Paweł kl. I a

Andrzej kl. I a

Natalka kl. I a

Karolina kl. I b

Daria kl. I b

Śnieżynka kl. II b

German kl. II b

Zahar kl. III b

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie

• Gratulacje!

• Mamy przyjemność poinformować, że do stopnia wojewódzkiego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych przeszli następujący uczniowie:

× język angielski:

Alek Bogdanowicz 8a, Karolina Brzozowska 8a,

Julia Nitkiewicz 8a, Kaya Polak 8a

× matematyka: Hanna Aleksiejuk 8a

Szczegółowe informacje na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

• W bibliotece

• Uczniowie klasy 1a złożyli dziś ślubowanie i zostali pasowani na czytelników naszej szkolnej biblioteki. Razem z p. Rafałem i wychowawczynią omówili regulamin biblioteki i wypożyczyli pierwsze książki. Przyjemnej lektury, nowi czytelnicy!

• Jasełka ' 2023

• 19 i 20 grudnia 2023 r. odbyły się szkolne Jasełka - piękny spektakl muzyczno - taneczny obejrzeli rodziece, nauczyciele i przedszkolaki. Historia Bożego Narodzenia przedstawiona w pięknej choreografii i scenografii była niezwykłym wydarzeniem wprowadzającym nas w atmosferę świąt.

• Warsztaty

• Udział uczniów klasy 6a w kolejnych warsztatach filmowych w Książnicy Podlaskiej. Pod opieką specjalistów - informatyków uczniowie ćwiczyli techniki komputerowe z wykorzystaniem animacji 3D oraz poznawali tajniki sztuki reżyserskiej.

• Wyjście do teatru

• Klasy 4-8 wybrały się do teatru.

Aktorzy Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu w spektaklu "Teatralne ABC" ukazali pracę ludzi teatru od kuchni.

Klasa 8a skorzystała jeszcze z lodowiska, które jest częścią białostockiego jarmarku bożonarodzeniowego.

• Mikołajki

• Wielka jest radość dawania! 6 grudnia wszyscy cieszyli się nie tylko z prezentów, Wizyta Mikołaja uradowała dzieci, młodzież i dorosłych.