• Spotkanie ze Strażakiem

• Nasi uczniowie mieli dzisiaj niezwykłą możliwość poznać pracę strażaka, przymierzyć stroje i uczestniczyć w ćwiczeniach przeciwpożarowych, a wszystko to dzięki Tacie Maksymiliana z klasy II a i Aleksandra z klasy III a.

Panie Tomaszu bardzo dziękujemy za ogrom wiedzy i udzielenie cennych wskazówek dotyczàcych bezpieczeństwa w domu, szkole i na podwórku!

• Konkurs Kaligraficzny

• Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w klasach I – III odbył się Konkurs Kaligraficzny. Jury zwracało uwagę przede wszystkim na dbałość o estetykę i poprawność graficzną pisma.

Poznajcie naszych tegorocznych Mistrzów Kaligrafii:

Klasy Pierwsze:

Snizhanna Marchuk, Jan Sawicki, German Valadzko

Klasy Drugie:

Eryk Bogdanowicz, Lena Dąbrowska, Evelina Kent, Martyna Nahajewska, Ekaterina Pilatova

Wyróżnienie: Maksymilian Siemieniuk

Klasa Trzecia:

Emilia Radziszewska, Maja Sokólska

Serdecznie gratulujemy!

W klasie 3a odbyło się również „Zespołowe Dyktando Biegane”,

w którym I miejsce zajęły zespoły Mai i Igora oraz Emilki i Artura,

a miejsce II wywalczyli Jan i Blanka.

Brawo!!!

• Serdecznie zapraszamy

28 lutego 2023 r. 15.30 - 17.30

Spotkanie z Dyrekcją, Nauczycielami, Uczniami Naszej Szkoły

Poznajmy się!

Zobaczcie jak pracujemy i jak się bawimy

• Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 3a:

Artur Adamski

Igor Andruszkiewcz

Jan Kleniewski

zakwalifkowali się do finału 5. edycji największego konkursu programistycznego w Polsce "Programuję z PIXBLOCKS 2022/2023".

Serdecznie gratulujemy!

• Tłusty czwartek

• W naszej szkole jak zwykle tłusty czwartek minął na słodko z pysznymi, lukrowanymi pączkami z konfiturą i czekoladą.

• Dzień Pizzy

•  9 lutego obchodzimy ulubione święto wszystkich pizzożerców. Korytarze pachną serem i pomidorami, a w klasach uczniowie klepią się po najedzonych brzuszkach. Szkoda, że Dzień Pizzy jest tylko raz w roku!

• Szkolny Teatr

• Uczniowie 7a na dodatkowych zajęciach z j. polskiego przygotowali inscenizację na podstawie lektury egzaminacyjnej "Opowieść wigilijna" Charlesa Dickensa. Dwukrotnie wystąpili przed uczniami z klasy 4a, 5a i 8a. Widzowie byli pod ogromnym wrażeniem ich profesjonalizmu. Brawo dla naszych aktorów!

• W kinie.

• Uczniowie klas 4a i 5a chętnie spędzają czas poza szkołą, wyjście do kina to okazja do integracji i dobrej zabawy. Tym razem wybór padł na film pt. "Wielki zielony Krokodyl Domowy".

• Piszemy wiersze!

• Mamy przyjemność poinformować, że uczennica klasy 7a Karolina Brzozowska otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Wiersze z Szuflady" za autorski wiersz pt. "Dużo małe słowa". Dnia 17 stycznia brała udział w gali podsumowującej konkurs na Platformie Zoom. Serdecznie gratulujemy