• Rekrutacja do dwujęzycznej "zerówki"

• Zapraszamy dzieci do nowo powstałej grupy realizującej program wychowania przedszkolnego w systemie dwujęzycznym. Zapewniamy edukację na najwyższym poziomie. Twoje dziecko w szybki i przyjemny sposób przyswoi słowa i zwroty języka angielskiego. Poprzez gry i zabawy zacznie rozpoznawać i reagować na komunikaty w języku obcym.

W programie:

- stały, codzienny kontakt z językiem angielskim

- liczne gry i zabawy językowe z wykorzystaniem metody Total Physical Response (technika reagowania całym ciałem)

- piosenki, rymowanki, filmy edukacyjne

- realizacja programu dodatkowego 'Here's Patch the Puppy2'

- zajęcia z wykorzystaniem projektora i tabletu

- ciekawe pomoce dydaktyczne

- zajęcia plastyczne, matematyczne, ruchowe, muzyczne i polonistyczne

- przygotowanie do nauki czytania i pisania

Grupa prowadzona będzie przez doświadczonego lektora, laureata nagrody European Language Label 2015 przyznawanej za wprowadzanie nowatorskich inicjatyw do nauczania języków obcych.