• Konkurs

• Rozstrzygnięcie Wielkanocnego Konkursu Plastycznego "Pisanki – wielkanocne malowanki”

W konkursie I miejsce ex aequo zajęliMaja Pajewska i Oliwia Sidorowicz z kl. „0”, Maja Prokop i Zuzanna Sasinowska z kl. Ia, Hubert Roszkowski z kl. IIa, Kacper Bykowski, Filip Kackieło, Gabriel Mikołajuk z kl. IIIa. Serdecznie gratulujemy!!!  Konkurs .

• Spotkanie autorskie

• Przez ostatnie dwa dni towarzyszyły nam wspaniałe emocje związane ze spotkaniem autorskim z pisarką wierszy dla dzieci Panią Zofią Olek - Redlarską. Uczniowie klas 0 - III mieli możliwość wysłuchać twórczości Pani Zofii oraz zakupić książeczki z autografem pisarki. Spotkanie autorskie.

• BRAWO BENJAMIN

• Serdecznie gratulujemy Benjaminowi Stastny z kl. VIIa, który odebrał dziś Zaświadczenie o zdobyciu tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego podczas miejskiej uroczystości podsumowania wojewódzkich konkursów przedmiotowych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2018/2019. BRAWO BENJAMIN.

• Centrum Symulacji Medycznej

• 3 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć w Centrum Symulacji Medycznej w Białymstoku. Dowiedzieliśmy się gdzie i w jaki sposób przyszli lekarze uczą się ratować ludzkie zdrowie i życie. To była wspaniała lekcja praktyczna.Serdecznie dziękujemy Mamie Mai z Vb za umożliwienie nam tej przygody.:-) Centrum Symulacji Medycznej.

• Zaświeciliśmy na niebiesko

• Dnia 2 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Aby przybliżyć uczniom sposób patrzenia na świat osób z autyzmem Pani Magda i Pani Asia zaprezentowały fragment książki "Duże sprawy w małych głowach" oraz krótką prezentację. Przygotowane zadania miały na celu uświadomienie uczniom z jakimi trudnościami na co dzień borykają się dzieci dotknięte autyzmem. Uczniowie mogli doświadczyć takich trudności symulując zaburzenia zmysłów za pomocą wybranych akcesoriów. Na znak solidarności z osobami z autyzmem przyłączyliśmy się do akcji "Zaświeć się na niebiesko". Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

• Sing a song

• Znają angielski śpiewająco!!! Natalia Choruża z kl. VIIIa i Oliwia Matys z kl. VIa wygrały szkolne eliminacje i wzięły udział w VIII Miejskim Konkursie Piosenki Angielskiej „Sing a song” w Białymstoku pod honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Białegostoku. Natalia Choruża zdobyła w konkursie wyróżnienie! Gratulujemy!  Sing a song.

• Ognik

• W dniu dzisiejszym grupa O i klasa I odwiedziły Państwową Straż Pożarną przy ulicy Transportowej, gdzie w odpowiednio do tego przygotowanych salach kształtowały prawidłowe zachowania w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia, utrwalały znajomość telefonów alarmowych, znaków ostrzegawczychi informacyjnych oraz poznały specyfikę pracy strażaka, pojazdów pożarniczych i sprzętu przeciwpożarowego. To była wspaniała lekcja Edukacji dla Bezpieczeństwa! Dzięki ciekawym zajęciom "młodzi adepci bezpiecznego zachowania się" zapamiętają ją na długo! Ognik.