• Ślubowanie'2020

• Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wyjątkowych sukcesów edukacyjnych i samych radosnych chwil w naszej szkole.

• Uwaga!

• Stosownie do Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2017 r. poz. 1603) Dyrektor Szkoły informuje, że 2 listopada 2020 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, lekcje stacjonarne oraz online nie odbędą się. Informuję, że sekretariat Szkoły jest w tym dniu nieczynny.                                                Agnieszka Iłendo-Milewska, dyrektor szkoły

• Gratulujemy!

• Nasz nowy trener karate, Pan Mirosław Ejsmont, jest świetnym nauczycielem.Jego wychowankowie zdobywają wysokie pozycje na turniejach w Polsce np.:

X Turniej Karate Kyokushin - Ciechanów 10.10.2020r.

Aleksandra Ostrowska - I m-ce w Kumite do lat 6

Weronika Chmielewska - III m-ce w Kumite do lat 13

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Kyokushin - Łabuńki 17.10.2020r.

Weronika Chmielewska - III m-ce w kat. Kumite +50kg do lat 13.

Ćwiczmy wytrwale, wkrótce i w naszym gronie pojawią się mistrzowie!!!

• Dzień Nauczyciela

• Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić,

aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić,

który gdy dorośnie, dopiero zrozumie,

jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.

Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim pracownikom szkoły życzymy dużo szczęści i radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów. Niech wam sprzyja los w tej niełatwej pracy.

• Uwaga!

• W dniu 15 października 2020 r. sekretariat pracuje w godzinach 8.00 - 13.00.

W piątek 16 października sekretariat będzie nieczynny.

• Gratulujemy Asi!!!

• Dnia 28.09.2020 r. Joanna Białasz, uczennica kl. VIII A otrzymała tytuł laureata za zajęcie III miejsca w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni" w kategorii szkół podstawowych, praca multimedialna. Organizatorami konkursu są Fundacja im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie, Związek Żołnierzy NSZ. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy i Ministra Edukacji Narodowej.

Serdecznie gratulujemy!