• Bal Karnawałowy

• W ostatnim dniu przed feriami, uczniowie klas młodszych, bawili się wspólnie na wspaniałym przyjęciu. Podczas balu wybrano królową, która została Leisan Adamowicz oraz króla, którym został Krzysztof Milewski. Zabawy prowadzone były przez panią Asię i panią Magdę, a pyszny poczęstunek przygotowali Rodzice. Serdecznie dziękujemy:)

• Dzień Babci i Dziadka

• Mimo dzisiejszej zimowej aury, w serduszkach naszych najmłodszych uczniów gorąco i radośnie, a powodem takiej atmosfery była wizyta naszych Kochanych Babć i Drogich Dziadków. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, serdecznie dziękując za Wasz udział w naszej uroczystości, życzymy Wam zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń. <3 <3 <3 Dzień Babci i Dziadka.

• Jasełka klas IV - VIII

• Pełne ciepła i nadziei spotkania klas IV - VIII. Piękne przedstawienie, wspólne kolędowanie, prezentacje zwyczajów świątecznych na świecie, życzenia... Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami 🎅🏻👼🏻🎄

• Mikołajki

• Wszyscy uwielbiają mikołajki! W żadnej klasie nie zabrakło dziś prezentów i samego Mikołaja. Uczniowie i nauczyciele bardzo ucieszyli się z podarków. Ciekawe tylko, gdzie był pan Marcin???

• Śniadanie daje moc

• Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Dlatego tak ważne jest zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. Dlatego dziś - 8 listopada, wspólnie ze szkołami z całej Polski, obchodziliśmy „Dzień Śniadanie Daje Moc”. Zdrowe pyszności, przygotowane przez naszych Rodziców, szybko znikały ze stołów. Okazało się, że nikt nie tęsknił za cukierkami i chipsami. MOŻNA? MOŻNA!!!