• Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 kl. IV - VIII

• Galeria Koniec roku.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy udanych wakacji, a klasie VIII życzymy powodzenia w dalszej szkolnej karierze. Trzymamy za Was kciuki!!!

• Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 klas 0 - III

• Galeriia Koniec roku.

Gratulujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom wspaniałych wyników i życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji 👨‍🎓👩‍🎓😁👏🌞

• Zielona Szkoła

• Galeria Zielona Szkoła.

12 czerwca klasy IVa i Vb wyjechały do Serpelic na spotkanie z przygodą, przyrodą i upalną pogodą. Po zakwaterowaniu i obiedzie integrowalismy się grając w Gladiatorow i strzelając z łuku. Następnie chłodziliśmy się w Bugu i plywalismy w Waterball. Wieczorem przy ognisku bawiliśmy się słowami i jedliśmy kiełbaski.

• Kino i pizza

• W nagrodę za całoroczną pracę,klasy IIa i IIIa spędziły dziś dzień na zabawie. Najpierw było kino i film "Paskudy", które okazały się wyjątkowo śliczne. Potem była pizza w Mappie i szaleństwo na placu zabaw na "Węglówce". Na koniec pyszne lody. Poczuliśmy przedsmak wakacji :-D Kino i pizza.

• Gramy dla Jasnego Celu

• Przedwakacyjny występ teatru szkolnego miał miejsce dziś w fundacji "Jasny Cel". Wychowankowie ośrodka podarowali nam piękny obraz z długowłosa Roszpunka. Dziękujemy serdecznie pani Ani, mamie Hani z Va za współpracę i otwarte serce. W drodze powrotnej chodziliśmy się lodami🍦

• Schronisko dla zwierząt

• „Miłości nie da się kupić, ale można ją przygarnąć ze schroniska.”

5 czerwca odwiedziła naszą szkołę pracownica Schroniska dla zwierząt w Białymstoku. Specjalnym gościem była mała, śliczna suczka, która mieszka w schronisku i cierpliwie czeka na adopcyjną rodzinę. Podczas spotkania uczniowie wzbogacili swoją wiedzę na temat życia psów i kotów. Dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o zwierzęta (jak prawidłowo opiekować się pupilami w domu, czym je należy karmić), co to za miejsce-schronisko oraz jak można pomóc zwierzętom tam mieszkającym. Po spotkaniu przekazaliśmy zebraną w tym roku karmę i zabawki. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział w zorganizowanej zbiórce!