• Roszpunka

• Wielkie święto Teatru Szkolnego stało się naszym udziałem za sprawą musicalu pt. „Roszpunka”, przygotowanego przez uczniów z klas IV – VIII, pod opieką Pani Joanny Wieremiejuk.

Artyści wystąpili po raz pierwszy w Dniu Otwartym szkoły, następnie dali przedstawienia dla szkolnej społeczności i dla zaproszonych z okolicznych przedszkoli dzieci. Serdecznie gratulujemy wspaniałych występów!!! Roszpunka.

• Wycieczka do ZUOK

• Pierwszy dzień astronomicznej wiosny uczniowie klas O – III spędzili w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku. Dzięki tej wizycie mogli sami przekonać się, w jak bezpieczny i czysty sposób odbywa się przekształcanie odpadów komunalnych. Przypomnieli sobie o wielkim problemie współczesnego świata, jakim są śmieci. Utrwalili wiedzę na temat recyklingu i segregacji. Od dziś klasy młodsze są jeszcze bardziej EKO ♻️ Wycieczka do ZUOK.

• Dzień św. Patryka ☘️☘️☘️

• Dzisiaj obchodziliśmy Dzień św. Patryka - irlandzkie święto narodowe i religijne, święto patrona Irlandii. Pani Magda i Pani Asia przygotowały prezentację, quizy i naukę irlandzkiego tańca, a Pani Wiola przeprowadziła tematyczne lekcje języka angielskiego. Nastroje mieliśmy dziś bardzo zielone ☘️☘️☘️ Dzień św. Patryka.

• Konkurs Naukowy w Szczecinie

• Uczennice klasy VIII A reprezentują szkołę i Białystok na Regionalnym Konkursie Naukowym E(x)plory w Szczecinie. Uczennice przedstawiły dwa projekty naukowe dla jury konkursu, uczniów szkół województwa zachodniopomorskiego, uczestników festiwalu. Konkurs Naukowy w Szczecinie.

• Akcja - Integracja

• W dniu dzisiejszym uczniowie klasy IIIA wraz z paniami: Basią, Wiolą i Agnieszką odwiedzili Przedszkole Samorządowe nr 45. Dzieci wykonały pracę plastyczną o tematyce wiosennej używając przy tym słownictwa z języka angielskiego. Integracja grupy zakończyła się wspólnym tańcem 🙂 W przedszkolu.

• 🌍✈🚗 Londyn, Paryż, Madryt..? 🌍✈🚗

Rodzinny konkurs wiedzy kulturowej w klasach 0-III rozstrzygnięty! Dziękujemy za udział i podjęcie rodzinnego wyzwania. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Pani Wiola zaprasza na kolejną edycję już za rok.

A oto wyniki:Praca przestrzenna:I miejsce - Konrad Ostasz, Filip BielawskiII miejsce - Tycjan KowalczykIII miejsce - Simeon StastnyWyróżnienia:Bartosz Szymala, Kajetan Ruciński, Leisan Adamowicz

Praca płaska/ plastyczna:I miejsce - Filip KuriłoII miejsce - Julia i Ewa KropiewnickieIII miejsce - Hubert RoszkowskiWyróżnienia:Julia Nitkiewicz, Maja Pajewska, Benjamin Terlecki

Konkurs.