• Dzień Otwarty

DZIEŃ OTWARTY

W programie:

Godz. 9.30

Kolorowy zawrót głowy” – Bum bum rurki prowadzące: J. Bielawska, M. Makarczuk; sala nr 2

Angielski na wesoło dla najmłodszych – English Club - prowadząca W. Zimnoch; sala nr 1

Godz.10:00

Prapremiera musicalu „Roszpunka” w wykonaniu Teatru Szkolnego, reżyseria J. Wieremiejuk, scenografia P. Dzitkowska, oprawa muzyczna P. Cieślak; aula szkoły

Godz. 11.00

Taneczny Mix – zajęcia ruchowe dla najmłodszych - prowadzące: J. Bielawska, M. Makarczuk; sala nr 2

On s'amuse – francuski dla najmłodszych - prowadząca M.Olszewska;sala nr 7

Opowieści i legendy o dziejach Polski, „Historyczne potyczki” (wykorzystanie aplikacji Kahoot) - dla klas III – VIII prowadząca E. Kotyńska; sala nr 8

Godz. 11.30

Zabawy z chustą animacyjną - prowadząca B. Radomyska; sala nr 1

„Gra w kolory” oraz Kodowanie na dywanie i ekranie – zajęcia komputerowe dla najmłodszych

prowadzące: M. Ryś; sala komputerowa

Godz. 12.30

Warsztat artystyczny „Wiosenne inspiracje” - prowadząca B. Radomyska; sala nr 1

Fun with English – angielski dla uczniów klas starszych - Prowadząca Edyta Jasińska sala nr 5

Przez cały dzień:

• konsultacje pedagoga na temat dojrzałości szkolnej,
              • konsultacje logopedyczne.
              • indywidualne spotkania z dyrekcją szkoły i nauczycielami
            • „Przypnij sztukę” - Warsztaty w Galerii Sleńdzińskich

• 27 lutego uczniowie kl. IIa i IIIa wzięli udział w warsztatach plastycznych. Mieli niepowtarzalną okazję zaprojektowania i wykonania swojego własnego, profesjonalnego gadżetu w formie przypinki lub magnesu. Gotowe dzieło mogą teraz przypiąć do plecaka, zawiesić na lodówce lub komuś podarować. Tematem przewodnim były zabytki Białegostoku, co stało się okazją do przypomnienia wyjątkowych miejsc w naszym mieście. „Przypnij sztukę” - Warsztaty w Galerii Sleńdzińskich.

• Wizyta w Radiu Białystok

• Dnia 20 lutego, dzięki uprzejmości Rodziców Krzysia - Państwa Milewskich - odwiedziliśmy siedzibę Radia Białystok. Pani Olga, ciocia Krzysia, poprowadziła nas po budynku radia, opowiedziała historię starych odbiorników, przybliżyła dzieciom pracę radiowca/reportera i pokazała najciekawsze zakątki. Dzieci miały możliwość nagrania "kapsuły czasu" skierowanej do rówieśników za 100 lat. Naszych małych "radiowców" będzie można usłyszeć w najbliższą niedzielę o godzinie 12.05 w "Bajkowym południku" :)Dziękujemy całej ekipie Radia Białystok za poświęcony czas, serdeczność i ciepłe przyjęcie! Dziękujemy również Pani Edycie - mamie Krzysia, że dzieliła z nami ten wspaniały czas!🎤🎧🔉📻 Wizyta w Radiu Białystok.

• Dzień serdeczności

• Dzisiejszy dzień upłynął w kolorze czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji walentynek! Jak co roku zorganizowaliśmy pocztę walentynkową i wspaniałe zabawy z sercem w tle. Dziękujemy Pani Asi i Pani Magdzie za wspaniałą zabawę! <3 <3 <3  Dzień serdeczności.

• Klasa Va na wagarach

• Nowy semestr Va rozpoczęła od wspólnego wyjścia. Po obiedzie w Bella Vita uczniowie obejrzeli niezwykle mądry i wzruszający film w kinie Helios pt. "Chłopiec z burzy", który uczył, że wytrwałość i wielka wiara mogą czynić cuda. Zawsze trzeba wychodzić poza siebie w procesie samodoskonalenia, jak pisał filozof ks. J. Tischner.

• Warsztaty plastyczne dla nauczycieli

• 11 lutego Pani Basia i Pani Wiola przeprowadziły warsztat plastyczny pt. "Artystyczne rozmaitości o tematyce zimowej" dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z Białegostoku. Bardzo dziękujemy za profesjonalne przygotowanie i ciekawe zajęcia :-)